Punkt pobrań DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne. DIAGNOSTYKA to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych. Obsługujemy miliony pacjentów rocznie. Oferujemy największy wybór badań laboratoryjnych (ponad 2500 rodzajów testów),dostępnych również bez skierowania od lekarza. W naszych placówkach możesz liczyć na profesjonalną i przyjazną obsługę, która doradzi, profesjonalnie pobierze krew do badań oraz udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Aktualna oferta: http://diag.pl/pacjent/…
Dodatkowe usługi świadczone przez poradnię: - wizyty lekarza w domu - pomoc w stanach nagłych - doraźna ocena stanu psychicznego - zaświadczenia o stanie zdrowia psychicznego - wydawanie skierowań do szpitala - kompletowanie dokumentacji medycznej - zaświadczenia lekarskie dla potrzeb ZUS, KRUS, zespołu orzekania o stopniu niepełnosprawności: a) w procedurze o leczenie w trybie…
Leczenie uzależnień określa się jako proces terapeutyczny, który ma na celu reedukację i resocjalizację osoby uzależnionej. Celem leczenia jest pomoc w zaprzestaniu lub ograniczeniu przyjmowania substancji psychoaktywnych przez osobę uzależnioną. Proces ten ma prowadzić również do redukcji szkód oraz powrotu do normalnego funkcjonowania w społeczeństwie. Leczenie uzależnień stosowane jest najczęściej w przypadku osób nadużywających szkodliwe substancje psychoaktywne.…
Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.AkceptujęWięcej
Polityka prywatności
Recepty - zmiany
Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 12 lipca 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie środków odurzających, substancji psychotropowych, prekursorów kategorii 1 i preparatów zawierających te środki lub substancje.
Porada dla pacjenta przed wizytą u lekarza
Rozporządzenie Ministra Zdrowia, które weszło w życie 2 sierpnia 2023, utrudniło wystawianie recept na niektóre leki.
Jeśli masz wizytę u lekarza i przewidujesz, że ten może zalecić Ci stosowanie leków uspokajających, nasennych, psychostymulujących lub silnych leków przeciwbólowych (jak opioidy) zapoznaj się z poniższą instrukcją:
Korzystasz już z Internetowego Konta Pacjenta (IKP) – przed wizytą u lekarza zaloguj się do swojego konta i sprawdź czy w IKP podany jest aktualny numer telefonu. Nie zapomnij zabrać telefonu, będzie on potrzebny do upoważnienia lekarza do informacji w IKP – bez tego nie wypisze recepty.
Nie korzystałeś jeszcze z IKP – wizyta przebiegnie jak kiedyś.
Masz IKP i mimo to nie udało się wystawić e-recepty. Lekarz najpewniej wyda Ci receptę papierową. Pamiętaj, że recepty te nie funkcjonują od 3 lat, zatem może być problem z ich realizacją w aptece. Receptę papierową zanieś do apteki w oryginale, nie ma ona czterocyfrowego kodu, nie znajdziesz jej na stronie pacjent.gov.pl ani w aplikacji mojeIKP.